Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 15 500 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод
+380978608501
+380990848898
+380443002246
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Автоматичні боларды

Парковочний автоматичний болард Україна
Автоматичні паркувальні боларды оснащені гідравлічним приводом, який забезпечує зручність експлуатації.

У нашому асортименті представлені два типи гідравлічних Болардів: з вбудованою гідростанцією (тільки паркувальні боларды) і з гідростанцією, розташованої в окремому боксі (паркувальні і антитаранные боларды). Болларди з вбудованою гідростанцією - це ідеальне рішення, коли невелика кількість пристроїв, а також немає можливості установки зовнішнього боксу з гідростанцію. У цьому випадку гідростанція знаходиться безпосередньо всередині підземного боксу (який також виконує функцію незнімної опалубки). Серед очевидних переваг такої схеми виділяється простота монтажу. Головним недоліком є складність обслуговування.

Другий тип «гідро-схеми» - розташування гідравлічного приводу (насос перекачує масло) в окремому боксі (гідростанції), яка встановлюється на деякій відстані від Боллард.

У самому ж Боларде встановлений тільки масляний поршень, який з допомогою шланга високого тиску приєднаний до боксу. Така схема істотно спрощує обслуговування гидромеханизма, а також дозволяє одночасно керувати декількома Боллард з одного гідростанції (відповідно значне здешевлення вартості реалізації комплексного проекту по захисту периметра).