Кошик
31 відгук
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Для прискорення відповіді, залиште, будь ласка, номер свого телефону для зв'язку з Вами. Адміністрація.

+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Повноростові турнікети

Повнозростові турнікети - максимальний контроль проходу !

Турнікети на повний зріст є важливою складовою будь-якої системи контролю доступу. Вони призначені для ефективного та безпечного контролю доступу до будівлі чи території. Ці системи складаються з поворотних воріт, які охоплюють весь зріст користувача. Коли людина проходить через турнікет, вона повинна відсканувати свою картку доступу, щоб отримати доступ.

Турнікети повного зросту можна використовувати в різних місцях, включаючи урядові будівлі, аеропорти, стадіони, школи тощо. Вони є ефективним способом контролю доступу до будівлі чи території та забезпечують візуальний стримуючий фактор для тих, хто може спробувати отримати несанкціонований доступ.

Турнікети повного зросту також можна використовувати разом із системами контролю доступу для забезпечення додаткової безпеки. Ці системи можна запрограмувати на розпізнавання певних карток доступу або обмеження доступу до певних зон. Це може допомогти запобігти несанкціонованому доступу та гарантувати, що лише авторизований персонал зможе отримати доступ до певних зон.

Ще про повнозростові турнікети)

Турнікети на повну висоту також можна використовувати для реєстрації кількості людей, які входять і виходять з будівлі або території. Це може допомогти отримати цінні дані про кількість людей, які входять і виходять із приміщень, які можуть бути використані для покращення безпеки та безпеки.

В полноростовых роторных турникетах путь преграждают ряды горизонтальных планок, установленных на вертикальной оси. Такие турникеты во весь рост более надёжно перекрывают проход. Существуют полноростовые модификации роторных турникетов, которые человеку принципиально невозможно обойти. Однако, такие полноростовые турникеты имеют большие габариты, они сужают проход в 2 раза. Кроме того, нет возможности полностью открыть роторный турникет в случае экстренной ситуации.

Ціни на Повноростові турнікети вказані в мінімальній комплектації - Турниет + пульт управління, корпус турнікета виконаний з вуглецевої сталі з полімерним покриттям. Для розрахунку необхідної Вам комплектації, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном: 097 860 85 01, 099 084 88 98.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner