Турнікет каліка GATE — GS
- Під замовлення
- Оптом і в роздріб
- Код: 11552
- +380 (99) 084-88-98Менеджер (Vodafone)
-
День Години роботи Перерва Понеділок 09:00 - 18:00 Вівторок 09:00 - 18:00 Середа 09:00 - 18:00 Четвер 09:00 - 18:00 Пʼятниця 09:00 - 18:00 Субота 09:00 - 15:00 Неділя Вихідний * Час вказано для регіону: Україна, Київ
- +380 (97) 860-85-01Менеджер (Kyivstar)+380 (99) 084-88-98Менеджер (Vodafone)Юрійвул. Ак. Заболотного, 5Б, Київ, Українаneols.company
Турнікет-калітка Gate-GS
Практично будь-який Турнікет призначений для організації індивідуального проходу людей на прохідних промислових підприємств, у банках, на стадіонах, адміністративних установах тощо впливом сигналів керування системи контролю доступу (з клавіатури, зі зчитувачів магнітних карток тощо) або вручну (з пульта ручного керування). Пропускна здатність турнікета без ідентифікації особи — не менш ніж 20 осіб за хвилину.
− Середній час відновлення працездатного стану (без часу доставки ЗІП) — не більш ніж 6 годин;
− середнє напрацювання на відмову — не менш ніж 1 500 000 проходів;
− середній термін експлуатації турнікету до капітального ремонту — не менш ніж 10 років.
Конструкція турнікету напівзрістового типу «калітка» представлена такими основними пристроями й елементами:
— корпусом з основою (1,2,3);
— прапорцем (5);
– приводом;
— блоком керування.
До складу виробу входить пульт керування турнікетом — калітом.
Матеріал виготовлення конструкції турнікету – вуглецева сталь, що підлягає фарбуванню, неіржавка шліфувальна або полірована сталь.
- Калитка турнікет складається зі стійки 2 з нерухомою основою 1. Зверху на стійку 2 встановлюється корпус 3 з прапорцем 5 зі скла або труби.
- На корпус 3 турнікети зверху встановлюється кришка 4 з привареним гвинтом, яка вкручується в стійку 2 турнікети, фіксуючи основні елементи калітки.
- В нижньої частини стойки 2 турнікету розташовані блок керування і сервопривод 6, які забезпечують поворот прапорця в один або інший бік на кут 90° і автоматичний довод прапорця до початкового положення після кожного проходу через турнікет.
- Блок керування 6 являє собою металевий корпус, встановлений у стійку 2 турнікети (склянка). У корпусі блока керування кріпляться блок живлення й плата, на якій встановлені контролери з електронними компонентами та роз'ємами для зовнішніх під'єднань. Блок керування предназначен для забезпечення електроживлення и керування фіксацією турнікету.
- Пульт керування виготовлений у формі невеликого настільного приладу в корпусі з пластику та слугує для завдання й індикації режимів роботи під час ручного керування турнікетом.
Режими роботи турнікету:
1) відкритися в напрямку «А» або «В»;
2) вільний прохід у напрямку «А» або «В».
Перемикання режимів роботи турнікету здійснюється або за допомогою пульта керування, або в складі автоматизованої системи керування доступом СКУД (за картками, брелоками тощо).
- У вихідному стані, за ввімкненого живлення, прапорець заблокований від повороту приводом в обох напрямках. Після надходження дозволеної команди на прохід в одному з напрямків:
- прапорець звільняється від блокування;
- сервопривод повертає прапорець на кут 90° у заданому напрямку;
- після зняття дозволеної команди на прохід сервопривод повертає прапорець у вихідне положення та блокується від повороту в обох напрямках.
- Напруга електроживлення турнікету 12 В постійного струму забезпечується блоком живлення.