Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод
+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98
+380 (44) 300-22-46
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Компанія Нео Лайф Систем забезпечить повний захист Вашого майна

Компанія Нео Лайф Систем забезпечить повний захист Вашого майна

НЄО ЛАЙФ СИСТЕМ ПРОПОНУЄ:
охорона підприємств, заводів, банків, бізнес-центрів, офісів, торгових центрів, супермаркетів, магазинів, ресторанів, клубів, будмайданчиків, котеджів, будинків, культурно-масових заходів, особиста охорона, супроводження вантажів.
Основним завданням керівництво «НЕО ЛАЙФ СИСТЕМ» вважає надання послуг фізичної та технічної охорони на професійному рівні.
"НЕО ЛАЙФ СИСТЕМ" проводить економічно обґрунтовану цінову політику, надає знижки на всі послуги охорони, а також на встановлене обладнання.
Структура і штат компанії
Співробітники компанії «НЕО ЛАЙФ ситеми» становить близько 500 осіб. Гордість Нео Лайф Систем - підрозділ особистої охорони і управління, офіцери спецназу і інструктори, що пройшли спеціальну підготовку в підтверджують численні міжнародні дипломи і сертифікати. Наші співробітники готові надати допомогу в будь - якій ситуації і виконати свою роботу на професійному рівні.
Перед зарахуванням в штат співробітники проходять попередню перевірку на професійну придатність з використанням сучасних методик тестування, а також навчання в центрі «НЕО ЛАЙФ СИСТЕМ». Базові програми центру "НЕО ЛАЙФ СИСТЕМ" містять дисципліни: «Охорона об'єктів підвищеної складності», «Імідж співробітника охорони», «Дії працівника охорони у надзвичайних ситуаціях», «Антитерористична підготовка» та інші.
Структура компанії - це 4 підрозділи:
- Відділ фізичної охорони;
- Відділ особистої охорони;
- Технічний відділ;
- Відділ інформаційної безпеки;
- Навчальний центр «НЕО ЛАЙФ СИСТЕМ», не має аналогів в Україні: спеціальна спортивна підготовка, рукопашний бій, спеціальна стрілецька підготовка, медична та юридична підготовка. Всі ці дисципліни дають можливість випускникам нашого навчального центру ставати призерами престижних українських і міжнародних конкурсів.
Керівництво підрозділів охорони має стаж роботи не менше 3 років на посадах старшого начальницького складу в силових структурах, цінний практичний досвід, юридична освіта і щорічно проходять особисту атестацію всередині нашої компанії.
Контроль за якістю послуг охорони
Важливе місце в компанії має контроль за якістю надаваних нами послуг.
В першу чергу, всі об'єкти охорони цілодобово контролює "Інспекторська служба" "НЕО ЛАЙФ СИСТЕМ". Для цього використовуються патрульні екіпажі, радіо-і телефонний моніторинг. У випадку захворювання працівника охорони або виникнення надзвичайної ситуації на об'єкті, «Інспекторська служба» «НЕО ЛАЙФ СИСТЕМ» має можливість негайної заміни працівника або посилення поста охорони.
Іншим ефективним заходом компанії «НЕО ЛАЙФ СИСТЕМ» є спеціальне анкетування своїх Замовників. Заповнюючи анкету, клієнт оцінює рівень надання послуг охорони та ступінь своєї безпеки, а також вказати додаткові побажання, зауваження. Даний підхід дозволяє індивідуально працювати з кожним клієнтом і вдосконалювати послуги в сфері безпеки.
 
Компанія «Нео Лайф Систем» це еталон Вашої безпеки.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner