Кошик
31 відгук
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод
+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98
+380 (44) 300-22-46
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Програмуємо пульт для воріт Nice

Програмуємо пульт для воріт Nice

Пульти фірми NICE зустрічаються двох типів - постійним кодом (червоний корпус) і динамічним кодом (чорний корпус)

Програмування пульта Nice Flo з постійним кодом проводитися за допомогою налаштування двохпозиційних dip перемикачів, як у самому пульті, так і в радіоканалі. Будьте уважні - варіації повинні збігатися. Якщо вам потрібно додатковий пульт, то просто розкрутите старий запрограмований пульт Flo і встановити перемикачі в таке ж положення. Це пульти старого зразка, сьогодні зустрічаються дуже рідко. Тому більш детально зупинимося на програмуванні пультів з динамічним кодом.

На приймачі натиснути клавішу один раз (затримка менш ніж на 1 сек.). На пульті ДУ затиснути клавішу на 3-4 сек., Після чого індикатор на приймачі блимне 3 рази. Це означає що пульт успішно пізнаний і записаний в приймач. Після цього приймач буде знаходиться в режимі програмування ще 10 сек, протягом цього часу, за
необхідності, можна записати ще кілька пультів. Після закінчення години (10 сек.) Приймач є ятає всі прописані на нього пульти ДУ і всі кнопки на кожному пульті.

Запрограмувати пульт ДУ також можна дистанційно, за допомогою вже записаного раніше пульта. В результаті кнопка «нового» пульта скопіює команду з кнопки «старого» пульта. УВАГА! Програмування нового пульта від старого має відбуватися в радіусі дії приймача

Натисніть потрібну кнопку нового пульта на 5 сек., Потім відпустіть, Натисніть (НЕ затискаючи) пункт на старому пульті 3 рази, На новому пульті натисніть на ту ж кнопку 1 раз і відпустіть. Кнопка пульта записана і виконує ті ж команди, що і кнопка старого пульта.

Пульти, записані в пам'ять приймача, при необхідності, можуть бути видалені. Для цього необхідно провести наступні операції:
Натисніть і утримуйте кнопку на приймачі, Необхідно почекати, поки світлодіод 1 раз загориться, 1 раз згасне, а потім замигає 3 рази, Відпустіть кнопку на третій спалах світлодіода.
Якщо всі операції проведені правильно, то після невеликої паузи світлодіод на приймачі промігает 5 разів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner