Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Для прискорення відповіді, залиште, будь ласка, номер свого телефону для зв'язку з Вами. Адміністрація.

+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98
+380 (44) 300-22-46
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Програмуємо пульт для воріт Nice

Програмуємо пульт для воріт Nice

Пульти фірми NICE зустрічаються двох типів - постійним кодом (червоний корпус) і динамічним кодом (чорний корпус)

Програмування пульта Nice Flo з постійним кодом проводитися за допомогою налаштування двохпозиційних dip перемикачів, як у самому пульті, так і в радіоканалі. Будьте уважні - варіації повинні збігатися. Якщо вам потрібно додатковий пульт, то просто розкрутите старий запрограмований пульт Flo і встановити перемикачі в таке ж положення. Це пульти старого зразка, сьогодні зустрічаються дуже рідко. Тому більш детально зупинимося на програмуванні пультів з динамічним кодом.

На приймачі натиснути клавішу один раз (затримка менш ніж на 1 сек.). На пульті ДУ затиснути клавішу на 3-4 сек., Після чого індикатор на приймачі блимне 3 рази. Це означає що пульт успішно пізнаний і записаний в приймач. Після цього приймач буде знаходиться в режимі програмування ще 10 сек, протягом цього часу, за
необхідності, можна записати ще кілька пультів. Після закінчення години (10 сек.) Приймач є ятає всі прописані на нього пульти ДУ і всі кнопки на кожному пульті.

Запрограмувати пульт ДУ також можна дистанційно, за допомогою вже записаного раніше пульта. В результаті кнопка «нового» пульта скопіює команду з кнопки «старого» пульта. УВАГА! Програмування нового пульта від старого має відбуватися в радіусі дії приймача

Натисніть потрібну кнопку нового пульта на 5 сек., Потім відпустіть, Натисніть (НЕ затискаючи) пункт на старому пульті 3 рази, На новому пульті натисніть на ту ж кнопку 1 раз і відпустіть. Кнопка пульта записана і виконує ті ж команди, що і кнопка старого пульта.

Пульти, записані в пам'ять приймача, при необхідності, можуть бути видалені. Для цього необхідно провести наступні операції:
Натисніть і утримуйте кнопку на приймачі, Необхідно почекати, поки світлодіод 1 раз загориться, 1 раз згасне, а потім замигає 3 рази, Відпустіть кнопку на третій спалах світлодіода.
Якщо всі операції проведені правильно, то після невеликої паузи світлодіод на приймачі промігает 5 разів.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner