Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод
+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98
+380 (44) 300-22-46
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Пульти для шлагбаумів і воріт

Пульти для шлагбаумів і воріт

I. Пульт для шлагбаума
На сьогоднішній день існує кілька механізмів, створених з метою обмежити в'їзд автомобілів на ту чи іншу територію. Найбільш поширений і недорогий в умовах сучасного міста ― це автоматичний шлагбаум.

Шлагбаум створений для обмеження або контролю проїзду автотранспорту на паркувальних зонах, стоянках будь-якого типу, внутрішніх торгових і офісних теріторіях, а також складських і промислових охоронюваних зонах. Встановивши цей нехитрий, але надійний механізм, Ві можете забути про проблему з контролем людей, що перебувають на Вашій території.

УПРАВЛІННЯ шлагбаум
Робота автоматичного шлагбаума може здійснюватися у трьох режимах: автоматичному, напівавтоматичному і ручному.

В автоматичному режимі в'їзд або виїзд відбувається автономно. Відкриття стріли шлагбаума вчиняється:
― За сигналом з індивідуального пульта для шлагбаума (радіобрелка);
― За сигналом радіопозначки, спеціально встановленій на машину;
― зчитування З карти доступу або якогось іншого ідентифікатора.
Закривається стріла автоматично теж різними способами:
― Через певний час;
― По реакції фотоелементів;
― За командою з радіобрелка.
Управління шлагбаума в напівавтоматичному режимі увазі роботу оператора-контролера, який дистанційно за допомогою пульта для шлагбаума або зі стаціонарного перемикача (кнопки відкрити-закрити) здійснює відкриття-закриття стріли.

Управління автоматичним шлагбаумом в ручному режимі відбувається вручну. Як правило такі це трапляється при відсутності напруги струму або в разі надзвичайної ситуації. Для перемикання шлагбаума в ручний режим роботи потрібно розблокувати його спеціальним аварійним ключем.

ПУЛЬТ ДЛЯ шлагбаум-ПРИНЦИП РОБОТИ
Звести до мінімуму витрати часу, у кілька разів спростити роботу чергового контролера в наш вік технічного прогресу допомагають пристрої для автоматичного управління.

Самим зручним пристроєм для управління є пульт для шлагбаума (радіобрелок). Пульт для шлагбаума ― це невелике ручне бездротовий пристрій, за допомогою якого можна дистанційно відкривати і закривати стрілу шлагбаума всього лише натисканням відповідної кнопки.

В основі роботи пульта для шлагбаума лежить код ― радіосигнал, що передається при натисканні основний керуючої кнопки. Брелок працює в певному діапазоні. Саме частотою переданих сигналів і відрізняються моделі пультів для шлагбаумів. Вона може коливатися від 433 МГц до 836 МГц, частота радіохвиль безпечна для організму людини. Дистанція використання пульта для шлагбаума ― від 10 до 100м, залежить від радіочастотної обстановки і наявності перешкод на об'єкті.

Радіочастота може змінюватися залежно від вологості і температури навколишнього середовища, тому з метою її регулювання застосовуються спеціальні фільтри на поверхневих акустичних хвилях.

Пульт для шлагбаумів легко можна носити з собою на брелоку з ключами. Так, при необхідності їм скористатися, він завжди буде під рукою.

ВИБІР ПУЛЬТА ДЛЯ шлагбауму
Пульт для шлагбаума буває оригінальний і універсальний.

1) Оригінальний пульт для шлагбаума має індивідуальні мікросхеми ― кодери, з їх допомогою відтворюється унікальний код-ідентифікатор. Спеціальні мікроконтролери в них запрограмовані відповідним чином.

Пульти для шлагбаумів відрізняються один від одного: ― частотою переданого сигналу,
― Числом імпульсів у кодової послідовності,
― Кількістю перевірочних бітів в коді,
― «Шпаруватістю» імпульсів ...

Всі ці характеристики роблять кожен пульт для шлагбаума унікальним і гарантує максимальну безпеку території: за допомогою чужого брелока відкрити шлагбаум не представляється можливим.

2) Універсальний пульт для шлагбаума ― підходить для різних видів шлагбаумів. Зрозуміло, що абсолютно універсальних пультів, які відкривають всі без винятку шлагбауми, поки ще не винайдено.

Проте, відкривання одним пультом для шлагбаума механізмів різних виробників цілком можливо. Це здійснюється установки спеціального радіоуправління, яке вміє є ятовувати відразу кілька кодів відомих виробників і з'єднання єднувати їх в одному брелоку. Він дублює роботу багатьох пультів, нескладний у програмуванні і може замінити до чотирьох пультів.

ЗАМОВИТИ ПУЛЬТ ДЛЯ шлагбаум В КОМПАНІЇ

II. Пульти для воріт
в'їзд на промислові території, паркування і приватні володіння часто обмежується шлагбаумами або воротами. У сучасному світі системи автоматичних воріт можна зустріти на кордоні будь-який поважає себе охороняється.

Реалізовувати дистанційне керування такими системами допомагають пульти для воріт. У нашому постійно модернізується світі механізми дистанційного керування з'єднання є практично в усі аспекти життєдіяльності людини, являючи своєю метою полегшення його життя.

Пульти для воріт дистанційно відкривають і закривають у в'їзні або гаражні ворота усіх типів. І це особливо актуально власникам котеджів і заміських будинків.

Згадайте такі ситуації: за вікнами автомобіля періщить дощ, під колесами ― сльота, каша з мокрого грунту і бруду; або на вулиці стоїть нестерпна спека, спека; або, нарешті, тріщить тридцятиградусний мороз ― у будь-якому з цих випадків вам необхідно буде вибиратися із затишного салону, щоб відкрити ворота. А потім ще раз ― вже для того, щоб їх закрити. Приємного мало?

Пульти для воріт були винайдені саме для того, щоб Ви могли уникнути подібних неприємних дій і зайвих маніпуляцій, а життя Ваше стала б трохи більш комфортну. Пульт дистанційного керування всього лише натисненням однієї кнопки надає доступ до власності території. Власник, тім самим, не виходячи з автомобіля, відкриває і закриває електричні пристрої шлагбаумів і воріт.

Якщо підрахувати час, який витрачається на обслуговування воріт вручну, то відразу стане ясно, скільки часу може заощадити звичайний пульт для воріт. Дистанційне керування не тільки з максимальній ефективністю витрачає Ваші часові ресурси, а й перетворює монотонні операції в задоволення.

До того ж, справедливості заради варто сказати, що у разі використання пультів управління Ваші автоматичні ворота прослужать набагато довше, минаючи якихось серйозних поломок.

ПРИСТРІЙ Пульт для воріт
Пульти для воріт ― незважаючи на їх позірну простоту, ретельно продумані і досить складні механізми.

Пульти для воріт ― це портативні пристрої, які дозволяють з відстані в 50-100 метрів управляти воротами, віконницями, шлагбаумами, ролетами та іншими дистанційно керованими системами.

Звичайно число кнопок на пультах для воріт не більше чотирьох, тому їх роблять розміром з брелок для ключів. Не випадково прижилося й іншу назву ― брелок для воріт (радіобрелок).

Як же працюють дистанційні системи управління? Пульт для воріт посилає радіосигнал, тієї поступає на приймач, розташований у блоці управління. У випадку якщо він ідентифікує частоту і код "власного брелока", включаються функції управління воротами, запрограмовані в блоці управління. Пульт для воріт здатний активізувати тільки свій індивідуальний блок управління і не може керувати «чужими» пристроями, що знаходяться неподалік. Упізнання приймачем "рідного-чужого" брелока і відбувається за допомогою закодованого унікальним чином радіосигналу. У процесі декодування, здійснюваним блоком управління, серед безлічі подібних сигналів розпізнається тільки «рідний».

Найчастіше в пультах для воріт використовується частота 433 МГц, але іноді й інші частоти. Радіопередача з брелока забезпечує достатню дальність дії залежно від застосовуваного джерела живлення, конструкції і потужності пульта для воріт, а також наявності перешкод і загальної радіочастотної обстановки в зоні.

Код, що генерується радіобрелком, буває фіксованим або «плаваючим». Пульти для воріт з фіксованим кодом подають при кожному використанні один і той же заздалегідь запрограмований сигнал, вони мають всього 1024 різні комбінації. «Плаваючих» (ROLLING) або «динамічний» вважається більш надійним, тому що код при кожному натисканні брелока змінюється. Перехопити і продублювати такий унікальний сигнал практично неможливо, він має близько 18 мільйонів можливих комбінацій.

Сучасні пульти для воріт мають витончений дизайн і високу надійність, їх виробляють у вигляді мініатюрного і зручного радіобрелка, який можна повісити на зв'язку ключів.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner