Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 15 500 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод
+380978608501
+380990848898
+380443002246
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Турнікети - триподи

1 2

Турнікети триподи напівзростові ріжкові, сервопривідні і електромеханічні.

Навіщо Вам потрібен саме турнікет трипод ? І який з представлених типів турнікетів триподов вибрати?

Якщо Ви вже чітко знаєте задачу, для виконання якої вам необхідно придбати турнікет, і Вам залишилося тільки вибрати надійний турнікет трипод, ціна якого повинна відповідати якості турнікета, то на нашому сайті у цьому розділі представлені всі турнікети триподи  світового виробника турнікетів TiSO, c описом характеристик і зазначенням ціни на турнікет. А так же, можете ознайомитись, для яких цілей підійде певна модель турнікетів триподов.

Визначившись з моделлю турнікета, можете написати нам на електронну адресу, яка вказана на сторінці сайту, або, що б прискорити процес придбання турнікета, зателефонуйте на будь-який з номерів на нашому сайті, і наш менеджер проконсультує Вас чи виставить рахунок для оплати вибраного Вами турнікета.

А от якщо Ви ніколи не цікавилися темою з встановлення турнікету для прохідний і зовсім далекі від розуміння що це, то зв'яжіться з нашим менеджером і замовте виїзд консультанта-замірника на Ваш об'єкт абсолютно БЕЗКОШТОВНО, якщо цей об'єкт знаходиться в Києві. Наш фахівець, озброївшись каталогами і найголовніше - Великим досвідом приїде до Вас на місце передбачуваної установки турнікета трипода і проконсультує по всіх питаннях, які виникнуть у Вас.

У наших фахівців більше 10 років досвіду в реалізації проектів з встановлення систем контролю доступу на не менш 500 об'єктах по всій Україні.

У даному розділі представлені турнікети триподи таких видів:

  • Турнікети триподи Тісо класичні на стійці, такі моделі як: Centurion, Bastion (Центуріон, Бастіон);
  • Турнікети триподи TiSO навісні: Skull (Скул);
  • Турнікети триподи TiSO тумбовые: Twix, Galaxi (Твікс, Галаксі);
  • Турнікети триподи TiSO подвійні, такі моделі як:: Centurion Twin, Bastion Twin, Twix Twin
  • Так само всі ці моделі триподов представлені з модифікованими механізмами: Centurion-M, Bastion-M, Twix-M, Galaxi-M, Skull-M

Турнікет трипод являє собою просту конструкцію турнікета. Перешкодою є планки, встановлені на барабані турнікета під таким кутом до осі його обертання, що у вихідному положенні одна з планок паралельна поверхні землі і перегороджують прохід, в той час як дві інші планки знаходяться в нижньому положенні за межами проходу.

Людина, проходячи через турнікет-трипод, штовхає планку, в результаті чого барабан повертається і планка виявляється за межами проходу, в той час як її місце займає інша, загороджуючи прохід через турнікет наступного людині. 

Переваги турнікетів-триподов: простота конструкції, малі габарити, в конструкції таких турнікетів зазвичай передбачена можливість зняття або опускання планок для безперешкодного пропуску людей в екстреній ситуації. Недоліком турнікетів-триподов є простота обходу турнікета: бар'єр являє собою лише планку, під якою нескладно пролізти.

Таким чином, турнікети-триподи можна встановлювати лише у тих випадках, коли є можливість оперативно затримати порушника. Триподные турнікети широко можна застосовувати у багатьох пропускних пунктах, у т. ч і в громадському міському транспорті, офісах, школах і т. д.

Ціни на Турнікети вказані в мінімальній комплектації - Турниет + пульт управління, корпус турнікета виконаний з вуглецевої сталі з полімерним покриттям. Для розрахунку необхідної Вам комплектації, звертайтеся до наших менеджерів за телефоном: 097 860 85 01, 099 084 88 98, 044 228 23 08.