Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Для прискорення відповіді, залиште, будь ласка, номер свого телефону для зв'язку з Вами. Адміністрація.

+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98
+380 (44) 300-22-46
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Система контролю доступу та обліку робочого часу

У невеликих офісах основним завданням є контроль запізнення і ранні відходів співробітників. Ця задача легко вирішується СКУД «Big Brother» і не вимагає значних фінансових витрат. Можна вибрати різні способи реєстрації співробітників по приходу в офіс і вибрати рішення максимально економічне і підходить саме Вам.

Офісні будівлі і бізнес центри – головними завданнями є організація доступу до орендованих приміщень і прийом відвідувачів на центральному пункті охорони (ресепшені). СКУД дозволить структурно підійти до вирішення даної задачі. Для кожного офісу або організації, яка орендує приміщення, створюється деревоподібна структура персоналу, які можуть користуватися обраним набором приміщень. Аналогічним чином ведеться облік відвідувачів по кожній організації. Служба охорони на ресепшені може провести візуальну ідентифікацію людей проходять в будівлю за персональним перепустками, а також ефективно вести облік відвідувачів. За бажанням орендарів може проводитися підрахунок робочого часу, запізнень і ранніх відходів співробітників.
Заводи і виробництва автоматизація обліку робочого часу на заводах, як правило, проводиться на прохідних. Ця задача вирішується установкою турнікетів і видачею кожному співробітнику індивідуального пропуску. СКУД дозволить ефективно відслідковувати відвідуваність, запізнення і ранні відходи персоналу. Крім того, охорона на прохідній зможе вирішувати наступні завдання:

 • візуально ідентифікувати співробітника;
 • видавати тимчасові перепустки;
 • виробляти індивідуальний огляд персоналу при виході з заводу на предмет виявлення розкрадання майна і виносу готової продукції;
 • автоматично виявляти спроби багаторазових проходів по одному і тому ж пропуску.

Школи батьки завжди зацікавлені в тому, щоб їх чадо було в школі, а не прогуливало заняття. Контроль відвідуваності в даному випадку має найважливіший пріоритет, який заспокоїть батьків і психологічно вплине на дитину не прогулювати заняття. Крім того, важливим є контроль відвідування школи сторонніми людьми, що легко реалізовується при використанні СКУД . Система дозволить зафіксувати всі пропуски, вчасно повідомити батьків і підвищити дисципліну учнів.

Як бачите, система контролю доступу та обліку робочого часу , дозволяє ефективно вирішити широке коло завдань. Крім того, за допомогою наших фахівців Ви зможете максимально адаптувати систему під свої потреби – це може включати розробку спеціалізованих модулів і звітів.

Не зависимо от того, где Вы применяете нашу систему контроля доступа и учета рабочего времени ваши кадровики и бухгалтеры по достоинству оценят отчеты по рабочему времени сотрудников. Вы сможете строить отчеты по любой выбранной группе сотрудников с нужным Вам уровнем детализации, при этом Вы получите информацию о таких показателях:

 • приход на работу;
 • уход с работы;
 • время работы;
 • опоздания;
 • ранние уходы;
 • прогулы;
 • внеурочная работа;
 • рабочее время по плану и по факту за любой выбранный период;
 • сможете произвести расчет заработной платы при почасовой оплате труда;
 • перемещения в течение дня.

Також програма дозволяє вести облік роботи поза офісом, відпусток, відряджень тощо індивідуально для кожного співробітника, підтримуються робочі розкладу будь-якої конфігурації (в тому числі робота в кілька змін, доба-троє та інше).

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner