Кошик
31 відгук
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Для прискорення відповіді, залиште, будь ласка, номер свого телефону для зв'язку з Вами. Адміністрація.

+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Правила експлуатації шлагбаумів і турнікетів

Щоб ваш автоматичний шлагбаум або турнікет пропрацював як можна довше, потрібно дотримувати прості правила експлуатації. Такі заходи допоможуть зберегти механізм у відмінному стані протягом тривалого періоду часу, а також вчасно помітити які-небудь неполадки або дефекти, якщо вони виникнуть. У разі ж, якщо обладнання не пройшло техогляд необхідний або правила його використання постійно порушуються, це може створити небезпеку для користувачів, обслуговуючого персоналу, а також будь-яких третіх осіб і навіть призвести до травм. Давайте разом розберемося, які правила експлуатації потрібно дотримуватися при роботі зі шлагбаумами і турнікетами!

 

Обов'язкові правила використання шлагбаумів

 

Основним правилом, яке обов'язково потрібно дотримуватися при експлуатації шлагбаумів, служить постійна перевірка справності всіх захисних пристроїв. Наклейки на стрілі, що запобігають наїзд на пристрій вночі чи в умовах поганої видимості, потрібно утримувати в чистоті. Так вони зможуть краще відбивати світло від фар. Також слід обов'язково подбати про встановлення аварійного відключення, це може стати в нагоді під час позаштатних ситуацій. Дуже важливо проводити масштабне технічне обслуговування шлагбаума, стежити за тим, щоб деталі не зношувалися. Такий огляд потрібно проводити мінімум один раз в рік. Також важливо відзначити, що техобслуговування повинно здійснюватися, якщо пристрій не підключено до мережі.

 

Основні правила експлуатації турнікетів

 

Правила експлуатації більшості автоматичних турнікетів вкрай прості. Важливо стежити, щоб електросхеми були ізольовані від корпусу, адже для роботи їм потрібно всього 12-13 В постійного струму. Також потрібно обов'язково заземлити корпус турнікета, це убезпечить користувачів. Якщо вам по якому-небудь приводу потрібно розкрити пристрій, відключіть його від мережі, і тільки після цього відкривайте кожух. Перед початком експлуатації будь-якого турнікету потрібно спочатку увімкнути блок живлення, а також уважно оглянути і перевірити стан всіх кабелів. Ще одне обов'язкове правило: під час чищення пристрою можна використовувати хімічно активні або абразивні речовини, це може завдати непоправної шкоди будь-якої моделі.

 

Дбайливе використання шлагбаумів і турнікетів

 

Навіть перевірені і високоякісні шлагбауми та турнікети при неправильном обращении могут преждевременно выйти из строя. Именно поэтому так важно соблюдать правила эксплуатации такого оборудования. Это поможет избежать мелких неполадок и других неприятных сюрпризов. Важно отметить, что профессиональный ремонт или же осмотр шлагбаумов и турникетов могут проводить только квалифицированные специалисты. Только они смогут вовремя заменить какие-либо несовпадения или проблемы, а также смогут их исправить. Некоторые модели устройств имеют специфическую структуру, так что отдавать их в ремонтные мастерские общего профиля специалисты не рекомендуют. У разі чіткого дотримання всіх правил і рекомендацій по обслуговуванню і використання обладнання, що воно обов'язково буде довго служити вам без будь-яких збоїв чи поломок, а ви зможете помітно заощадити свої гроші на черговому ремонті. Переконайтеся в цьому на власному досвіді!

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner