Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 15 500 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод
+380978608501
+380990848898
+380443002246
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

В'їзні ворота-це обличчя вашого будинку»!

В'їзні ворота-це обличчя вашого будинку»!

Якщо ж особа, до чого Вам гримаси повторюючий вид млосних залізних, дерев'яних або ж кованих скрипучих воріт, які доводитися відкривати-закривати вручну, застосовуючи іноді незвичайну силу? Ще б пак, їм надається можливість бути доречні, якщо Ваш будинок - Ваша фортеця (стародавній замок, палац, класична садиба). Втім зараз більше будівель зводять в нехитрому європейському стилі і обробляють легкими передовими матеріалами. Крім усього цього, європейці і думати забули про те, щоб відкривати ворота вручну - автоматика міцно увійшла і в дану сферу життя.

Автоматичні ворота - це зручність. Не потрібно виходити з машини, щоб попередньо відкрити, пізніше закрити нелегкі ворота. В погану погоду або в темний час доби дане перевагу оцінить кожен. Просто натискаєте клавішу дистанційного керування, в'їжджаєте в освітлений двір, а ворота закриваються і надійно замикаються за вами при повторному натисканні клавіші.

Розпашні ворота - традиційний варіант. Вони з легкістю інсталюються і нескладні в обслуговуванні. Розкриваються просто і плавно, можуть всередину двору, можуть назовні - вже як місце дозволить. По ширині розпашні ворота можуть бути до шести метрів.