Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Для прискорення відповіді, залиште, будь ласка, номер свого телефону для зв'язку з Вами. Адміністрація.

+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98
+380 (44) 300-22-46
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Інструкція з монтажу відкатних (зсувних) воріт

Інструкція з монтажу відкатних (зсувних) воріт

Перевірте, чи відповідає отвір вимогам для їх установки.
На малюнку схематично вказано отвір і прилеглий до нього паркан.

На схемі ми розглянємо варіант з правою стороною відкату воріт.

Оскільки ворота рухаються уздовж паркану зсередини території, то необхідно передбачити, щоб їх руху не було перешкод.
Зверніть увагу на ухил (якщо такий є), дерева, що ростуть у зоні руху полотна воріт, лінійність огорожі і т. д. Розмір ділянки для відкатних воріт повинен бути без перешкод руху і більше ширини отвору на розмір консольної частини. Консольна частина, як правило, в половину менше отвору. Відповідно ділянку, необхідну для руху воріт, в довжину повинен бути не менше, ніж у півтора рази більше ширини отвору. А в ширину, зазвичай, досить 400 мм. Якщо отвір відповідає вимогам, то Ви можете сміливо замовляти відкатні ворота.

Для установки відкатних воріт своїми силами буде потрібно провести наступні роботи:


Виготовити бетонну основу: розмітити яму і вибрати грунт, виготовити і встановити закладений елемент, залити яму бетоном.
Якщо ворота будуть автоматизовані, зробити розводку кабелів.
Встановити ворота і відповідний стовп.

Виготовлення бетонної основи для відкатних воріт.


Крок 1. Розмітка ямі під бетонну основу для відкатних воріт.
Осторонь відкату воріт, починаючи від краю отвору, уздовж паркану відкладіть відстань рівне половині ширини проїзду (це розмір бетонної основи в довжину). Відступите від площини паркану 400-500 мм в глибину території, по всій довжині цього відрізка, і Ви отримаєте периметр ямі, необхідної для виготовлення бетонної основи.

У разі, якщо стовпи огорожі не можуть бути використані в якості опорних для відкатних воріт, необхідно, з протилежного боку прорізу, навпроти ямі під бетонну основу, розмітити яму під відповідь стовп. Яма повинна бути розташована таким чином, щоб встановлений в ній стовп міг примикати до лінії паркану зсередини і не заужалі отвору.
Якщо ворота будуть автоматизуватися, то потрібно передбачити можливість прокладки кабелю під проїжджою частиною між стовпами. Для цих цілей використовуйте металеву або пластикову трубу з внутрішнім діаметром не менше 20 м

Крок 2. Вибірка грунту.

Грунт вибирається на глибину перевищує глибину промерзання не менше 200 мм.

Крок 3. Виготовлення закладного елемента.

Для виготовлення закладного елементу Вам буде потрібно швелер 20, довжина дорівнює довжині ямі під бетонну основу, і арматура d 12 зв'язків та арматурної решітки. Спочатку до заготівлі з швелера 20 приварюємо відрізки арматури, в довжину приблизно по 1000 мм (див. малюнок).

Далі приварюємо поперечні зв'язку з тієї ж арматури (див. малюнок).

Крок 4. Установка закладного елемента в готову яму.

Отриману конструкцію опускаємо в яму арматурою вниз і фіксуємо так, щоб бокова поверхня швелера впритул прилягала до наявного стовпа паркану. Тіло швелера повинно розташовуватися строго горизонтально (використовуйте рівень) і паралельно лінії руху воріт.

Зверніть особливу увагу на рівень розташування верхньої площини закладного елемента. Від того на якому рівні по висоті, Ви встановите закладений елемент, залежатиме зазор від дорожнього полотна до нижньої кромки воріт. Тобто якщо Ви встановите закладений елемент врівень з рівнем дорожнього покриття, то при використанні регулювальних майданчиків, які поставляються у комплекті з воротами нашого виробництва, мінімальний зазор під воротами (відстань від дорожнього покриття до нижньої кромки полотна воріт) складі 100-110 мм Збільшити зазор на кілька сантиметрів, за допомогою регулювальних майданчиків, можливість буде, а зменшити зазор вже не вийде (за умови збереження технологічності кріплення опорних роликів).

 

У разі, якщо стандартний зазор в 110 мм Вас не влаштовує, встановлювати закладений елемент необхідно за рівнем нижче проїжджої частини на бажану відстань. Тобто, якщо Ви хочете, щоб зазор під воротами становив 60 мм, закладений елемент повинен бути встановлений на рівні -50 мм (на 50 мм нижче) від поверхні проїзної частини.
Окремо хочеться зупинитися на випадках, коли стовпи огорожі не можна використовувати, як опорні для відкатних воріт або ж коли верхня кромка воріт декорується "короною" або піками, а так само на випадках, коли є необхідність встановлення двох опорних стовпів. Два опорних стовпа рекомендується встановлювати на глухі відкатні ворота, перекривають проріз більше 4500 мм, для збільшення стабільності полотна відкатних воріт при вітрильних навантаженнях, у період відкривання-закривання.

Необхідно підготувати один або два опорних стовпа, залежно від випадку, який відповідає ситуації (слабкі стовпи або широкі ворота). Розмір стовпів повинен бути на 50 мм більше висоти від фундаментного заснування до верхньої кромки воріт. Готові стовпи (або стовп) встановлюють у яму і пов'язаність язують з заставних елементом так, як показано на малюнку.

Бетонна основа для відкатних воріт з двома опорними стовпами.

Крок 5. Заливка ямі бетоном.
Після того як Ви встановили закладений елемент, необхідно залити яму бетоном. Рівень бетону в ямі не повинен покривати поверхню закладного елемента. Після того, як Ви залили заставні бетоном, необхідно даті годину бетону застигнути, не менше 6 діб.

Крок 6. Регулювання положення роликових опор усередині несучого профілю.
Послабте кріплення роликових опор до регулювальним майданчиках (тільки верхні гайки) і відкатати ворота в діапазоні, від крайнього закритого до крайнього відкритого положення. Це робиться для того, щоб роликові опори зайняли правильне положення усередині несучого профілю.
Переконавшись у тому, що ворота катаються легко, затягніть кріплення роликових опор.
Після цього перевірте, чи немає яких небажаних змін у якості кочення воріт. Якщо після протягання полотно відкатних воріт стало рухатися гірше, обов'язково прослабьте кріплення і усуньте можливі перекоси роликових опор на кріпленні.
* Особливу увагу потрібно звернути на площину, поперечну руху воріт.

Крок 7. Установка кінцевого ролика і заглушки несучого профілю.
Вставте кінцевий ролик всередину несучого профілю, з боку передньої кромки полотна воріт, і затягніть кріпильні болти. І поставте крапку зварювання між кришкою кінцевого ролика і несучим профілем. Зварювання необхідна тому, що при ручному використанні відкатних воріт кінцевий ролик найчастіше є кінцевим наголосом. А, враховуючи інерцію полотна воріт, з'єднання єднання під болт не втримає кінцевий ролик на місці.

З тільного боці воріт необхідно встановити на місце і приварити заглушку несучого профілю. Заглушка поставляється в комплекті з воротами.
Встановлювати заглушку необхідно для того, щоб зимою, в процесі відкривання воріт, сніг не набивався всередину несучого профілю. Оскільки якщо таке станеться, то в момент закривання вкатаний роликами сніг може заклинити ворота.

Крок 8. Установка верхнього направляючого кронштейна.
Ослабляємо кріплення роликів направляючого кронштейна. Встановлюємо його над полотном воріт так, щоб ролики охоплювали верхню крайку полотна, а сторона направляючого кронштейна з отворами для кріплення повинна бути спрямована в бік опорного стовпа.
Притисніть кронштейн до опорного стовпа. Визначте висоту кріплення так, щоб робоча поверхня ролика збігалася із захисною алюмінієвою смугою.
Закріпіть кронштейн на опорного стовпі кам'яному.
За допомогою рівня встановіть полотно воріт у вертикальне положення і зафіксуйте його роликами направляючого кронштейна.
* Необхідно витримати зазор між алюмінієвою смугою і роликом (з кожного боку) по 1 ― 2 мм.

Крок 9. Установка відповідного стовпа.
У комплекті з нашими воротами поставляється стовб відповідь, який виготовлений з гнутого швелера відповідного даного комплекту перетину. Його призначення створити площину для монтажу нижнього і верхнього уловлювачів, і закрити технологічний зазор. Він встановлюється впритул до стовпа паркану, що знаходиться на протилежній стороні проїжджої частини від закладного елемента. Ребра швелера орієнтовані в бік полотна так, щоб в закритому положенні "охоплювати" передню кромку воріт.
― Встановіть відповідь стовб вертикально впритул до потрібного стовпа паркану.
― При закритих воротах визначте його положення. Зазор між кромкою полотна і внутрішньою стінкою швелера повинен бути 15-20 мм.
― Закріпіть швелер до стовпа паркану.

Крок 10. Обшивка полотна воріт.
Якщо відкатні ворота з обшивкою, то наступним кроком буде монтаж профлиста на раму. Лист поставляється нарізаним в розмір по висоті.
Монтаж листів потрібно починати від передньої кромки воріт.
Лист вкладається всередину периметра рамі і кріпиться в ригелі обкладки саморізами по металу або клепає. Друга переважно.
Після того, як перший лист закріплений, встановлюємо другий лист внакладку на перший на одну хвилю і кріпимо його. Продовжуємо укладання і монтаж листів послідовно до заповнення полотна. Якщо останній лист не вкладається в периметр, то його підрізають в розмір кутової шліфувальної машинкою (болгаркою) з відрізним диском по нержавіючій сталі 1,2-1,5 мм.

Крок 11. Монтаж верхнього і нижнього уловлювачів.
Нижній уловлювач призначений для часткового зняття навантаження з роликових опор у момент, коли ворота знаходяться в закритому стані.
Його монтаж проводитися тільки при повністю огруженія воротах.
Для визначення положення нижнього уловлювача закрийте ворота і підведіть його знизу під кінцевий ролик до щільного торкання. Опорна площина уловлювача не повинна бути вище положення кінцевого ролика.
Верхній уловлювач призначений для утримання полотна воріт від розгойдування при вітрильних навантаженнях в закритому положенні.
Монтаж верхнього уловлювача проводитися на рівні захисних куточків встановлених на передній кромці полотна, таким чином, щоб в закритому положенні ці куточки стосувалися скоб верхнього уловлювача.

Крок 12. Монтаж автоматики.
Якщо ворота автоматичні, монтуємо автоматику відповідно до доданої до неї ІНСТРУКЦІЇ.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner