Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод
+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98
+380 (44) 300-22-46
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Як збільшити радіус дії пульта д/у Nice

Як збільшити радіус дії пульта д/у Nice

Спосіб №1 шляхом застосування певних радіопристроїв з відповідними можливостями і шляхом зниження впливу негативних факторів на поширення радіосигналу. У першому випадку для збільшення радіусу дії пульта дистанційного управління рекомендується використовувати пульти ON1, ON2, ON4, ON9 і приймачі OXIT і OX2T серії NiceOne, які одночасно є і передавачами. Це дозволяє ретранслювати керуючий сигнал з пульта через проміжну автоматичну систему, обладнану приймачами OXIT і OX2T, на кінцеву (виконавчу) автоматичну систему.

Спосіб №2 У другому випадку зменшення радіусу дії пульта можна уникнути, враховуючи вплив негативних факторів на поширення радіосигналу при монтажі радіоприймача. Вплив перешкод і різних матеріалів на радіосигнали представлено нижче у відсотках вказано збереження радіосигналу.

Намагайтеся розміщати радіоприймачі і вибирати місце для подачі сигналу з пульта таким чином, щоб радіопристрої знаходилися в прямій видимості без будь-яких перешкод для запобігання відображення сигналу.

Крім того, зниження випромінюваної потужності пульта дистанційного керування і, відповідно, зменшення радіусу його дії може бути викликане розрядом батареї пульта, про що сигналізує світлодіод порядок сигналізації та дії описані у відповідних інструкціях.

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner