Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 15 500 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод
+380978608501
+380990848898
+380443002246
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

Турнікети

Турнікети

Перш ніж придбати турнікет, варто визначитися з тим, яким же він має бути.

Зараз ринок пропонує наступні віді даної системи контролю доступу:

Тумбові турнікети. Такі турнікети відмінно підійдуть для широких зон з великим потоком людей. Установка турнікетів даного виду популярна на вокзалах, великих підприємствах, стадіонах і в аеропортах.

Турнікети-триподи - це відмінне рішення для установки в прохідних бізнес-центрів, банків та інших підприємств. Ці турнікети, як правило, мають помірні ціни.

Напівростові турнікети. Даний вид зручний для організації VIP-проходів.

Повноростові роторні турнікети зазвичай використовують на об'єктах і підприємствах з підвищеними вимогами до безпеки.

Чому потрібно звернути в компанію «Нео Лайф Систем»

 

«Нео Лайф Систем» працює напряму або з офіційними представництвами компаній-виробників СКУД, серед яких як виробники An Motors, CAME, Nice та ін

Продаж турнікетів та інших СКУД вже тривалий час є нашою основною діяльністю, в якій ми дуже процвітали.

 

Ми виконаємо для вас повний комплекс робіт: проектування СКУД, монтаж турнікетів та інших систем контролю доступу, забезпечимо гарантійне і післягарантійне обслуговування.

 

Різні СКУД, в тому числі турнікети, продаж яких здійснюється нашою компанією, гарантовано мають високою якістю і надійністю. Адже ми працюємо безпосередньо з виробниками! Це означає, що ризик придбати підробку практично дорівнює нулю!