Кошик
30 відгуків
ТУРНІКЕТИ для прохідних від 22 128 грн ! Телефонуйте зараз !Турнікет трипод

Зараз компанія не може швидко обробляти замовлення та повідомлення, оскільки за її графіком роботи сьогодні вихідний. Вашу заявку буде оброблено найближчим робочим днем. Для прискорення відповіді, залиште, будь ласка, номер свого телефону для зв'язку з Вами. Адміністрація.

+380 (97) 860-85-01
+380 (99) 084-88-98
+380 (44) 300-22-46
Наявність документів
Знак Наявність документів означає, що компанія завантажила свідоцтво про державну реєстрацію для підтвердження свого юридичного статусу компанії або фізичної особи-підприємця.

СИСТЕМИ КОНТРОЛЮ ТА УПРАВЛІННЯ ДОСТУПОМ: ТУРНІКЕТИ, ШЛАГБАУМИ, БЛОКУВАЛЬНИКИ, АВТОМАТИКА, ВОРОТА

Налаштування відеореєстраторів в СКУД "Big Brother"

Налаштування відеореєстраторів в СКУД "Big Brother"

Для початку наведемо короткий огляд можливостей модуля. Після установки модуля відеоінтеграціі "Відеоінтеграція (DVR)" у програмі з'явиться кілька додаткових розділів:

в розділі "Налаштування" з'явиться підрозділ "Відеореєстратори" ― в даному розділі здійснюється управління реєстраторами, використовуваними в програмі, а також здійснюється настроювання модуля по створенню знімків з камер відеореєстратора;
у розділі "Моніторинг" з'явиться підрозділ "Відеомоніторинг" ― в даному розділі можна підключатися до різних камерами відеореєстраторів для перегляду зображення в реальному часі;
у розділі "Звіти" з'явиться підрозділ "Відеоархів" ― даний розділ призначений для перегляду архіву, що зберігається на реєстраторі, він дозволяє отримати детальну інформацію за доступними файлів для кожної камери, переглянути архів з декількох камер одночасно, а також переглянути записи з відеокамер з прив'язана язкою до подіям системи контролю доступу.
Цим можливості модуля не обмежуються: у розділі "Моніторинг ― Журнал подій" програма може автоматично перемикатися на камери відеоспостереження при проході людей. По кожній точці, до якої прив'язана пов'язана камера відеореєстратора, можна переглянути знімки в момент проходу людей.

Починаючи з версії ПО 1.5.0.12 модуль "Відеоінтеграція (DVR)" буде входити в стандартний дистрибутив програми, і велика частина його функцій буде доступна відразу після установки. Деякі з функцій модуля будуть працювати тільки за ліцензією. Щоб отримати більш детальну інформацію звертайтеся до менеджерів або слідкуйте за оновленнями на сайті.

У даній статті ми розповімо про розділ "Налаштування ― Відеореєстратори". Решта розділів будуть описані в окремих статтях. Для того щоб бути в курси останніх новин Ви можете підписатися на нашу розсилку ― блок з лівого боку над каталогом продукції.

У розділі "Відеореєстратори" є дві закладки "Відеореєстратори" і "Знімки з відеокамер". Приступимо до першій закладці.

Закладка "Відеореєстратори"

На картинці наведено зображення даної закладки. У даному розділі Ви можете:

додавати і видаляти доступні відеореєстратори;
налаштовувати параметри підключення до реєстратора (IP-адреса, порт, логін, пароль);
здійснювати налаштування різних параметрів реєстратора прямо з програми (сучасні реєстратори володіють величезною кількістю налаштувань, на даний момент ми ще не встигли підключити всі параметри, а підключили лише базові. Надалі будуть реалізована настройка всіх можливих параметрів. Якщо Вам дуже потрібні лише окремі установки ― Ви можете повідомити нам, і ми підключимо їх у першу чергу);
здійснювати налаштування параметрів відеокамер, а також прив'язана зв'язати їх до точками доступу СКУД "Big Brother" (для чого це потрібно буде описано далі).
Перше що Вам потрібно буде зробити ― це додати свій реєстратор у програму. Для цього натисніть кнопку "Додати" у вікні виберіть тип реєстратора, а потім введіть назву, під яким він буде додано в програму. Після того як реєстратор з'єднання явився в списку, виберіть його і в правій частині вікна вкажіть IP адреси, порт, логін і пароль. Типово поля заповнені заводськими налаштуваннями реєстратора. Після цього натисніть кнопку "Підключитися". Якщо всі параметри задані вірно, програма підключиться до реєстратора і визначить кількість каналів і додасть їх у програму. Після цього ви можете зчитувати налаштування реєстратора, натиснувши кнопку "Читати всі" на відповідній закладці налаштувань. Після зміни налаштувань не забувайте натиснути кнопку "Записати" для того щоб налаштування потрапили в реєстратор.

Далі можна переходіті до налаштувань камер відеореєстратора. Для цього потрібно вибрати камеру реєстратора і натиснути кнопку "Читати всі", якщо ж Ви вже підключені до реєстратора, то налаштування автоматично завантажаться. Крім налаштувань, збережених в відеореєстраторові, є ще налаштування важливі для програми, це:

Назва ― короткий опис, яке допоможе Вам зрозуміти, де вона встановлена (це не ті назва камери, яке відображається на екрані реєстратора).

Точка доступу і зчитувач ― виконує прив'язана язку камери до системи контролю доступу. Це потрібно для того, щоб програма могла виробляти автоматичний з'їм фотографій при проході людей, а також могла автоматично перемикатися на відповідну камеру в розділі "Моніторинг ― Журнал подій". Також прив'язана язка зручна при перегляді подій системи контролю доступу в відеоархіву (програма буде сама включати відтворення з потрібною камери при переміщенні по подіях).

Натиснувши хрестик в кінці рядка Точка доступу і зчитувач", Ві можете скасувати прив'язана язку камери до точки доступу. На закладці "Зображення" можна переглянути поточне зображення з камери відеореєстратора і зробити знімок зображення з камери.

"Галочки" в дереві "Відеореєстратори" відзначають активні камери, якими можна користуватися в інших розділах модуля "Відеомоніторинг (DVR)". Якщо камера не використовується або не має з'єднання єднання, то рекомендується зняти галочку ― це не буде "захаращувати" список камер і відеореєстраторів, що дозволить при потребі оперативно ними маніпулювати.

Закладка "Знімки з відеокамер"
Даний розділ дозволяє управляти модулем автоматичного знімання фотографій, а також переглядати і редагувати фотоархів. Модуль автоматичного знімання фотографій працює у фоновому режимі (навіть якщо клієнтська програма не працює) і при появі нових подій системи контролю доступу витягує з відеоархіву реєстратора зображення з потрібною камери.
Для роботи модуля необхідно вказати каталог, куди будуть зберігатися зображення, а також здійснити прив'язана язку камер до точок доступу.

У секції "Управління модулем" відображається поточний стан модуля, дата і година за які оброблені знімки. Також можна зупинити або запустити модуль, якщо він не працює.

Налаштування відеореєстраторів в СКУД

Нижче у вікні розділу відображається інформація про фотоархіві. Всередині каталогу, зазначеного для зберігання фотографій, по кожній даті створюється окремий каталог. У ньому зберігаються зображення за весь цей день. Це дозволяє здійснювати зручний пошук, сортування та чистку фотоархіву навіть без застосування програми, а користуючись провідником або іншим файловим менеджером. Всі зображення в фотоархіві зберігаються у форматі JPEG, що дозволяє переглядати їх будь-якою програмою для перегляду зображень. В огляді каталогу фотоархіву наведена така інформація:

Загальна кількість каталогів у фотоархіві
Дата першого і останнього каталогу
Загальна кількість знімків у фотоархіві
Загальний розмір фотоархіву
Далі йде деталізація архіву по датах ― в секції "Каталоги" відображаються всі доступні даті, кількість знімків за них і їх загальний розмір. Вибравши будь-який каталог, з правого боку з'явиться всі доступні знімки ― їх можна тут же проглянути. Що в списку каталогів, що в списку знімків можна скористатися кнопкою DEL для видалення непотрібних зображень чи каталогів. Це дозволяє легко "чистити" фотоархів.

Плануємо доопрацювати модуль так, щоб на фотографіях відображалася напис з докладною інформацією про подію, до якого вона прив'язана пов'язана (хто, де і тд.) ― Доопрацьовано за станом на 08.02.2013.

На цьому все! Слідкуйте за оновленнями або підпишіться на розсилку (блок з лівого боку над каталогом продукції), скоро з'єднання бути статті по решті розділів модуля "Відеоінтеграція (DVR)". Якщо у Вас є питання, пропозиції чи побажання обов'язково зв'язку яжіться з нами будь-яким зручним Вам способом.

 

Наскільки вам зручно на сайті?

Розповісти Feedback form banner