Корзина
22 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380442282308
+380990848898
СИСТЕМЫ КОНТРОЛЯ И УПРАВЛЕНИЯ ДОСТУПОМ: ТУРНИКЕТЫ, ШЛАГБАУМЫ, БЛОКИРАТОРЫ
Корзина

Теплоеффектівность ролетних воріт «АЛЮТЕХ»

Теплоеффектівность ролетних воріт «АЛЮТЕХ»

Група Компаній «Алютех» продовжує комплексні дослідження теплофізичних властивостей ролет.

Група Компаній «Алютех» продовжує комплексні дослідження теплофізичних властивостей ролет. В якості чергового етапу, ми перевірили теплоеффектівность ролетних воріт.

Питання, як заощадити на опаленні, актуальне практично для всіх мешканців приватних будинків. Всім відомо, що особливу увагу треба приділяти теплоізоляції віконних прорізів, стін, підлоги, однак не варто забувати про підсобні приміщення, наприклад, гаражі.

Так, навесні 2013 року в міжнародному інституті ift Rosenheim (Німеччина) були випробувані ролетні ворота «Алютех», виготовлені з профілів роликової прокатки AG/77 і AR/555.


Випробування проводилися згідно з методикою європейського стандарту EN ISO 12567-1:2010-07 з використанням термокамери «hot-box».

«Hot-box» складається з гарячого і холодного відділень, між ними знаходиться випробувальна рама, на яку міститься зразок ролетних воріт. У гарячому і холодних відділеннях встановлюють відповідні температури, після чого вимірюють тепловий потік, що проходить через зразок.

Результати випробувань * показали, що при встановленні ролетних воріт тепловтрати приміщення знижуються, опір теплопередачі R становить 0,18 м ² K / Вт.

На підставі цього показника можна зробити просте порівняння з іншими будівельними матеріалами. Наприклад, по теплових характеристиках установка ролетних воріт порівнянна з 15-сантиметровою цегляною кладкою або 7-сантиметровим шаром дуба.

Другие новости