Корзина
30 отзывов
ТУРНИКЕТЫ для проходных от 15 300 грн ! Звоните сейчас !Турникет трипод

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день. Для ускорения ответа, оставте, пожалуйста номер своего телефона для связи с Вами. Администрация.

+380978608501
+380990848898
+380443002246
Наличие документов
Знак Наличие документов означает, что компания загрузила свидетельство о государственной регистрации для подтверждения своего юридического статуса компании или физического лица-предпринимателя.
  • NEOLS Компания
  • Новости
  • В'їзні ворота серії ADS400 призначені для установки на приватних та промислових об'єктах.

В'їзні ворота серії ADS400 призначені для установки на приватних та промислових об'єктах.

В'їзні ворота серії ADS400 призначені для установки на приватних та промислових об'єктах.

. Відкатні ворота представляють собою само несущу конструкцію, коли переміщення алюмінієвої рами воріт із заповненням здійснюється за роликовим опорам, встановленим на фундаменті поза зоною проїзду воріт (за отвором).

Конструкція відкатних самонесучих воріт

1 стовп прорізу
2 паркан
3 полотно
4 уловлювач верхній

 

1 уловлювач нижній
2 кронштейн кріплення
3 опорна рама
4 стовп утримує з роликами

 

1 стовп додатковий з роликами
2 розкіс
3 двигун
4 засув

Правильно змонтовані відкатні ворота можна легко відкривати і закривати вручну. Для замикання використовується засув, який входить в базову комплектацію.

Для більш комфортного управління відкатними воротами використовуються системи відкатної автоматики. У цьому випадку відкриття і закриття полотна воріт здійснюється електроприводом. Він приводиться в дію натисканням кнопки пульта дистанційного керування.

додаткові опції
В'їзні ворота серії ADS400  можуть комплектуватися наступними елементами:

  • рамою опорної для бетонування;
  • стовпом підтримуючим і розкоси;
  • рейкою зубчастою.

Сучасна та постійна система контролю на кожному з етапів розробки і виробництва продукту забезпечує високу якість і тривалий термін експлуатації продукції.

Відкатні ворота серії ADS400 володіють рядом переваг

Конструкція профілів серії ADS 400 передбачає можливість встановлення більше 20 варіантів внутрішнього або накладного заповнень полотна воріт. Використання різних заповнень дає можливість втілити в готових виробах різні за вартістю та виконанню конструкції: від елітних до економічних.

Всі основні елементи конструкції виготовляються з алюмінієвого профілю, пофарбованого за допомогою полімерного покриття, що надійно захищає полотно воріт від несприятливого впливу атмосфери, виключає корозію і збільшує термін експлуатації виробів.

Універсальний алюмінієвий профіль шини 96 х 177 мм, суміщений з профілем рами, забезпечує високу жорсткість, міцність і надійність конструкції відкатних воріт.

Мінімальний робочий ресурс воріт становить 25 000 циклів відкривання і закривання воріт, що орієнтовно відповідає 15 рокам експлуатації воріт (по чотири відкривання і закривання воріт щодня протягом усього періоду).

Прихований кріплення гарантує більш високий ступінь захисту від несанкціонованого доступу. Відсутність видимих ​​елементів кріплення забезпечує більш естетичний зовнішній вигляд конструкцій.

Безшумність роботи воріт забезпечується за рахунок використання опор з роликами із стеклонаполненного поліаміду і нейлонової зубчастої рейки.

Змовити продукцію 

http://neols.prom.ua