Корзина
22 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380442282308
+380990848898
СИСТЕМЫ КОНТРОЛЯ И УПРАВЛЕНИЯ ДОСТУПОМ: ТУРНИКЕТЫ, ШЛАГБАУМЫ, БЛОКИРАТОРЫ
Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день. Для ускорения ответа, оставте, пожалуйста номер своего телефона для связи с Вами. Администрация.

Програмуємо пульт для воріт

Програмуємо пульт для воріт

Насамперед маленький лікнеп.

У системах фірм Came, FAAC, Nice в приймач приводу записується один пульт, а потім від нього копіюється необхідну кількість інших брелоків. Якщо ж Ви спробуєте в приймач записати наступний пульт - перший пульт і всі записані від нього пульти перестануть працювати. У випадках, якщо Ви втратили старий пульт немає необхідності видаляти його з пам'яті - він сам зітреться, коли Ви запишіть в приймач новий. Величезним плюсом таких систем є зручність - немає необхідності кожного разу відкривати кришку електропривода, якщо виникла необхідність записати черговий пульт. Але ця система дуже вразлива - мені досить потримати Ваш пульт в руках секунд 10, що б поцупити на свій пульт сигнал. А це відкриває ворота практично всім, хто тримав у руках Ваш пульт (або пульт Ваших співробітників). Припустимо, Ви вирішили обмежити доступ на стоянку автомобілів, поставили шлагбаум і видали орендарям 20 пультів фірми Came (дорівнює кількості паркувальних місць). Але через пару тижнів місця на стоянці знову не вистачає. Чому? Тому що співробітники дають один одному пульти для копіювання та їх з'явилося в кілька разів більше, ніж було видано. А як це зробити можна прочитати нижче.

А який же вихід? Встановити систему фірми "An Motors"(тайвань) . Основна відмінність таких систем полягає в першу чергу ціна, що сигнал кожного пульта записується в приймач індивідуально. Мінусом є обмеження по кількості записуваних пультів в приймач (залежно від моделі від 25 до 128 шт) і необхідність що разу відкривати кришку приводу або приймача для запису чергового пульта. Але така система не дозволять нелегалізовано множити клони. Рекомендується для підприємств і паркінгів з великою кількістю користувачів. Ви ж не можете безмежно довіряти всім без винятку співробітникам-користувачам? Плюсом є і той факт, що пульти цих виробників ще й дешевше італійських в два-три рази.

Другие статьи