Корзина
22 отзыва
Надежный продавец Prom.ua
+380442282308
+380990848898
СИСТЕМЫ КОНТРОЛЯ И УПРАВЛЕНИЯ ДОСТУПОМ: ТУРНИКЕТЫ, ШЛАГБАУМЫ, БЛОКИРАТОРЫ
Корзина

Сейчас компания не может быстро обрабатывать заказы и сообщения, поскольку по ее графику работы сегодня выходной. Ваша заявка будет обработана в ближайший рабочий день. Для ускорения ответа, оставте, пожалуйста номер своего телефона для связи с Вами. Администрация.

Автоматичний шлагбаум

Автоматичний шлагбаум

В епоху прогресу на ринку з'явилися, успішно існують і розвиваються велика кількість різних шлагбаумів. Служать вони, здебільшого, для обмеження руху автотранспорту на різних об'єктах. Візуально, всі шлагбауми схожі, але всередині вони різні і діляться на три основні типи.

 

Класифікація і види шлагбаумів

 

Шлагбауми ― одна з найбільш популярних конструкцій автоматичних шлагбаумів, працюють з середньою інтенсивністю. Довжина стріли ― 2,5-6,3 метров.Стоімость такого шлагбаума залежить від декількох параметрів ― частоти використання, довжини стріли, виробника: від 578,00 євро

Ручні шлагбауми. Пристрій не передбачає допоміжних приводів. Стріли таких шлагбаумів обладнані противагою для полегшення підйому стріли. Ручні шлагбауми використовують в місцях з дуже низькою пропускною здатністю руху. За часту маю опору для стріли і запірні механізми.

Гідромеханічні шлагбауми. Найдорожчі, але в той же час самі надійні і довговічні пристрою. Великий термін служби забезпечується за рахунок відсутності тертя при підйомах стріли. Так само гідромеханічні шлагбауми відрізняються безшумністю і плавністю роботи. Але така конструкція дорога в обслуговуванні та ремонті, хоч і має потребу в ньому вкрай рідко.

Відмовостійкість. Будь шлагбаум автоматичний, який пропонує ТОВ Нео Лайф Систем, розрахований на експлуатацію при будь-якій погоді і витримує зниження температури до -45 С.

Безпека. Автоматичні системи управління забезпечені потужними електроприводами. Крім того, установка додаткових елементів контролю (фотоелементів, сигнальних ламп тощо) гарантовано підвищує рівень контролю в'їзний зони.

Надійність. Термін експлуатації наших автоматичних систем розрахований на десятиліття. Більше того, ми забезпечуємо своєчасне технічне обслуговування, яке вирішує проблему з автоматикою раз і назавжди.

Другие статьи